Header
sub-menu-bg

ORGANIZIMET
NE SKUADER

ARGETIM I MADH PER FEMIJE TE MEDHENJ!

Pse te qendroni gjithone duke pare femijet tuaj duke luajtur ne Latitude? Behuni edhe ju pjese e aktiviteteve qe ne ofrojme. Krijoni grupet tuaja dhe siperfaqja jone e mbushur me aktivitete e lojra, ushqimi i shijshem dhe pijet freskuese do e bejne Latitude qendren me te deshiruar per te kaluar nje kohe te bukur e plot adrenaline.

Gallery Image 3.jpg

AKTIVITETE NE GRUP

Aktivitetet ne Latitude jane nje zgjedhje fantastike per te kaluar nje kohe sa me te mire me grupin tuaj dhe per tu pershtatur sa me shume me njeri - tjetrin.

Pervec qejfit do shihni se si do te permirsohet kordinimi, komunikimi, aftesite e zgjidhjes se problemeve e shume te tjera ne grupin tuaj dhe ju do jeni gjithnje e me shume ne sinkron me koleget ose miqte tuaj.

Nuk duhet lene menjane paketa ushqimore qe do jete shoqeruese pas aktivitetit me produkte te shijshme dhe te fresketa.


GATI PER TE MARRE PJESE?

 

Neqofte se kerkoni nje program te strukturuar te grupeve ose nje grup te vete krijuar nga ju  , ne kemi paketen e duhur. Gjithashtu ofrojme vend me qera te plote , ju vetem na kontaktoni!

Pra, cfare jeni duke pritur?

Na telefononi dhe skuadra jone  fantastike e eventeve do tju ndihmoje te krijoni grupin ideal per aktivitetin!

Shkarkoni nje kopje te flete palosjes ne lidhje me eventin ne menyre qe te keni te gjithe informacionin dhe cmimin rreth tij.

 


“LATITUDE ISHTE DESTINACIONI JONE PERFEKT. DHOMA JUAJ FUNKSIONALE KISHTE GJITHCKA QE NEVOJITEJ PER MBLEDHJEN , SERVIRJA E USHQIMIT GJATE GJITHE DITES U BE NE MENYRE PERFEKTE GJITHASHTU DHE GRUPET KRIJUESE TE AKTIVITETEVE ISHIN NE KRYE TE DETYRES! ME TE VERTETE SHUME TE KENAQUR ME ATMOSFEREN SHOQERORE QE U KRIJUA NGA AKTIVITETI . E FALENDEROJ PERSERI SKUADREN E LATITUDE !”

- Dona Mclaren, Maxxia


FAQ’s(lista pyetje pergjigje)

Po , ne kemi nje minimum prej 10 personash per rezervim ne grup.

Po , ne kemi dhoma te mbushura plot me paisje .Skuadra jone e eventeve eshte ne gadishmeri te plote per te siguruar te gjitha nevojat e perbashketa duke perfshire dhe menune e personalizuar e pergatitur nga shefi jone ashtu sic e keni kerkuar.

Sigurisht , gjithcka eshte e mundur! Telefononi skuadrat tona te aktiviteteve dhe bisedoni per detajet.

Po , hapesira jone funksionale eshte plot me paisje  audio- vizuale per t’ju ndihmuar me prezantimet,trajnimet dhe mund te sigurojme permasa te ndryshme grupesh, sic keni kerkuar.

Aktivitetet mund te zgjasin nga pak ore ne disa dite. Ne jemi shum fleksibel, dhe do te punojme me ju per te dizenjuar eventin qe i pershtatet nevojave te grupit tuaj, duke perfshire nje miksim aktivitetesh ne Latitude, perdorimi i hapsires funksionale dhe gjithashtu sherbimi i ushqimit. Na telefononi per te zbuluar me teper.

Po , ne kemi nje dhome nderrimi ku njerezit mund te nderrohen para dhe pas aktivitetit ne Latitude nese ata deshirojne.

Ne normalisht e sherbejme ushqimin prane ambjentit te perzgjedhur, megjithate ne mund ta vendosim ne dispozicion ndonje dhome tjeter neqoftese eshte e nevojshme.Ambjenti i lokalit mund te jete nje mundesi tjeter per te sherbyer ushqimin ne lidhje me permasat e grupit dhe aktiviteteve te tjera qe do te mbahen ate dite.

Po ju mundeni. Ne do te sigurohemi qe ju te merrni rezultatet me te mira per grupin tuaj te aktivitetit por e pranojme qe mund te sillni edhe burime te tjera per ta bere ate te paharueshem. Skuadra jone e  eventeve do te jete ne gjendje te siguroje udheheqjen e duhur neqoftese mund te kete ndonje shqetesim per Latitude, si per shembull ceshtje shendeti dhe sigurie.

FAQ’s(lista pyetje pergjigje)

Po , ne kemi nje minimum prej 10 personash per rezervim ne grup.

Po , ne kemi dhoma te mbushura plot me paisje .Skuadra jone e eventeve eshte ne gadishmeri te plote per te siguruar te gjitha nevojat e perbashketa duke perfshire dhe menune e personalizuar e pergatitur nga shefi jone ashtu sic e keni kerkuar.

Sigurisht , gjithcka eshte e mundur! Telefononi skuadrat tona te aktiviteteve dhe bisedoni per detajet.

Po , hapesira jone funksionale eshte plot me paisje  audio- vizuale per t’ju ndihmuar me prezantimet,trajnimet dhe mund te sigurojme permasa te ndryshme grupesh, sic keni kerkuar.

Aktivitetet mund te zgjasin nga pak ore ne disa dite. Ne jemi shum fleksibel, dhe do te punojme me ju per te dizenjuar eventin qe i pershtatet nevojave te grupit tuaj, duke perfshire nje miksim aktivitetesh ne Latitude, perdorimi i hapsires funksionale dhe gjithashtu sherbimi i ushqimit. Na telefononi per te zbuluar me teper.

Po , ne kemi nje dhome nderrimi ku njerezit mund te nderrohen para dhe pas aktivitetit ne Latitude nese ata deshirojne.

Ne normalisht e sherbejme ushqimin prane ambjentit te perzgjedhur, megjithate ne mund ta vendosim ne dispozicion ndonje dhome tjeter neqoftese eshte e nevojshme.Ambjenti i lokalit mund te jete nje mundesi tjeter per te sherbyer ushqimin ne lidhje me permasat e grupit dhe aktiviteteve te tjera qe do te mbahen ate dite.

Po ju mundeni. Ne do te sigurohemi qe ju te merrni rezultatet me te mira per grupin tuaj te aktivitetit por e pranojme qe mund te sillni edhe burime te tjera per ta bere ate te paharueshem. Skuadra jone e  eventeve do te jete ne gjendje te siguroje udheheqjen e duhur neqoftese mund te kete ndonje shqetesim per Latitude, si per shembull ceshtje shendeti dhe sigurie.