KERCE LART

E ME LART

Me nje rrjet trampolinash te nderlidhura, dyshek gjigand ajri, arena topadjegesi, pistat e basketball, Latitude eshte vendi perfekt per ju qe pelqeni te kerceni

 

Gati per loje! Te gjithe e njohim lojen e topadjegesi dhe basketball por ne Latitude ato marrin kuptim tjeter. Sistemi i trampolinave do ju beje te ndiheni si nje basketbollist profesionist. Ju do ti shmangni topat fluturimthi me nje kercim te shpejte ne trampoline, kur te luani topadjegesi.

Bounce-Page12.jpg

KAP NJE TJETER NIVEL

Pergatitu te fluturosh ne zonen e performances. Tavanet e larta ne kete zone bejne te mundur qe ju te shpalosni gjithe talentin tuaj akrobatik

 

Trampolinat Olimpike jane ideale per te praktikuar saltrot dhe levizje te ndryshme akrobatike.

 

  

  

  

 

REALIZONI

DITELINDJEN

TUAJ NE LATITUDE

ZBULO ME TEPER

colour-splash

FESTA E

 

DITELINDJES

KLIKO PER ME TEPER

AKTIVITETET

 

NE GRUP

KLIKO PER ME TEPER
Latitude Air Melbourne Tirana
  • Bounce Indoor Trampolines