Header
sub-menu-bg

FESTAT E
DITELINDJES

JU SILLNI DITELINDJEN, NE SJELLIM FESTEN

Jeni ne kerkim te nje menyre unike per te festuar ditelindjen tuaj?

Nuk keni pse mendoheni gjate, mund te gjeni cdo gje qe deshironi ne nje pakete te plote festive ne Latitude.

Argetimin, ushqimin e shijshem dhe detajet e festes se ditelindjes e sigurojme ne, ju sigurohuni te jeni aty.

CFARE ESHTE E PERFSHIRE

  • 60 minuta aktivitete ( ne toke ) qe keni zgjedhur
  • 40 minuta feste ne sallen private
  • Nje person  te dedikuar per tu kujdesur per femijet
  • Nje zgjedhje mes kater paketave te ushqimit
  • Corape te gomuara ne Latitude per te gjithe
  • Per femijen qe ka ditelindjen vizita e rradhes do te jete falas

OPSIONET E FESTES TE DITELINDJES

Keto lloj aktivitetesh ne dysheme  ofrojne nje bote cudirash te kenaqshme per ju dhe grupin tuaj.

Ne ofrojme dy lloje festash; ditelindje standarte nga femijet 5 vjec dhe me te medhenj (te pakten 110 cm te gjate), dhe zona per ditelindjet e femijeve nga mosha 18 muajsh -5 vjec (me pak se 110 cm)

Gjate rezervimit te nje feste ditelindjeje standarte , ju mund te zgjidhni

  1. Hapesira me pengesa + 2 aktivitete me hedhje
  2. Ngjitje ne shkemb + 2 aktivitete me hedhje
  3. Zona e sfidave + 2 aktivitete me hedhje
  4. Ditelindja ne trampoline (duhet te rezervohet nga telefoni)
Gallery Image 3.jpg

REZERVO FESTEN TENDE TANI

Per te rezervuar ditelindjen mund te na telefonini dhe ne jemi ne dispozicionin tuaj per cdo informacion te kerkuar . Pasi konfirmohet numrin final i personave , zgjedhja e menuse dhe detajet ne lidhje me pagesen perfundimtare, ajo qe ju mbetet te beni eshte te vini tek ne, per pjesen tjeter kujdeset stafi yne.

 

Ne jemi ketu per t’ju ndihmuar te beni ditelindjen tuaj sa me te paharrueshme!


FAQ’s(lista pyetje pergjigje)

Festat e ditelindjes fillojne me nje minimum prej 10 deri ne 22 femije . Nese festa juaj e tejkalon kete numer , na telefononi dhe skuadra e eventeve do te kujdeset per ju.

Ju jeni te mirepritur te beni ndryshime ne rezervimin tuaj 7 dite para se te filloje aktiviteti, para se te beni pagesen tuaj finale. Numri  nuk mund te jete me poshte se 10 femije ne feste , dhe ne me kenaqesi do te risim numrin e femijeve ne qofte se do te kemi disponueshmerine per ta bere ate.

Ju lutem vini re pagesa juaj perfundimtare eshte e pakthyeshme, keshtu qe ju lutem sigurohuni qe te keni kontrolluar te gjitha detajet ne teresi.

 

 

Ne mund tju sistemojme duke patur femije poshte moshes 5 vjec dhe me pak se 110 cm ne ambjentet e zones se femijeve, ndersa cdokush mbi moshen 5 vjec dhe mbi 110 cm , mund te mare pjese ne ambjentet e zakonshme .

Te gjithe femijet do te mund te vijne se bashku mbas mbarimit te aktivitetit dhe do te hane se bashku ne dhomen e dedikuar per ta.

Sigurisht qe po.

Nje ftese elektronike do ti bashkangjitet konfirmimit te email tuaj, e personalizuar me daten dhe oren e ditelindje tuaj. Ju mund ta printoni ate ne shtepi ose ta dergoni ate me email te te ftuarit tuaj.

Ne gjithashtu ofrojme ftesat fizikisht te disponueshme ne qofte se deshironi te telefononi per te vendi i takimit dhe ti terhiqni ato.

Patjeter!

Kur ju rezervoni nje ditelindje Latitude , kjo perfshin marjen me qira te nje dhome private . Ne kete

dhome , jeni te mirepritur te shijoni torten e ditelindjes dhe tu ofroni te ftuarve disa dhurata te vogla per ti marre ne shtepi. Ne jemi tej mase te lumtur per te organizuar kete dhe per tju bere te ndiheni mire.

Ne mund ta ruajme ne nje dhome te fresket, frigorifer ose ngrires.

Ju lutem vini re : ushqimi nga jashte nuk lejohet ne kafene , ose ne te gjitha hapesirat publike te Latitude.


 

Po, ne kujdesemi per nje game te gjere dietash te kerkuara. Vetem na telefononi dhe ne do te gjejme nje zgjidhje per nevojat tuaja.

Asnje ushqim ose pije nga jashte nuk lejohet ne Latitude.

Ne qofte se ju keni rezervuar nje feste ditelindje ne Latitude, ku perfshihet dhe marja me qera e ambjentit festiv, ju jeni te mirpritur per te sjelle si torten e ditelindjes ashtu edhe cantat dhurate per te ftuarit tuaj . Torta e ditelindjes si the cantat me embelsira do te konsumohen vetem ne ambjentin e dhomes private, nuk mund ti merrni ato me vete ne kafene.

Uji i pijshem eshte i siguruar per te gjithe klientet pa pagese.

Dhomat festive jane te ndricuara dhe shume terheqese, por nuk eshte se kane ndonje dekor te vecante. Hapersira eshte e juaja per ta dekoruar ate sipas deshires, duke i siguruar nje ambjent special femijes i cili ka ditelindjen.

Ju lutem lajmeroni nje nga pjestaret fantastike te stafit  tone rreth planeve tuaja ne menyre qe tju ndihmojme brenda mundesive ne menyre  qe dita tju shkoje sa me mire dhe ju.

Po, ju lejohet qe te rregulloni ambjentin tuaj me tullumbace, dhe mbulesa tavoline sipas deshires. Mund te konsultoheni me rojet e sigurise gjate momentit te mberitjes keshtu qe ata do tju mund te informojne kur ambjenti festiv te jete gati.

Per ide te tjera dekorative shikoni se si mamaja e famshme Tara Legan transformoi ambjentin festiv ne Latitude si nje loje me surpriza!

Ne do te bejme te pamunduren per ti akomoduar ata , edhe pse nuk mund te garantojme hapsire dhe sherbim te disponueshem.

Neqoftese ndonje i ftuar nuk shfaqet ate dite , fatkeqsisht ne nuk mund tju kompesojme me kthim parash. Jeni mese te mirepritur  per ta perdorur kete vend per vellain/motren ose edhe ne qoftese ndonje i rritur kerkon te hidhet!

FAQ’s(lista pyetje pergjigje)

Festat e ditelindjes fillojne me nje minimum prej 10 deri ne 22 femije . Nese festa juaj e tejkalon kete numer , na telefononi dhe skuadra e eventeve do te kujdeset per ju.

Ju jeni te mirepritur te beni ndryshime ne rezervimin tuaj 7 dite para se te filloje aktiviteti, para se te beni pagesen tuaj finale. Numri  nuk mund te jete me poshte se 10 femije ne feste , dhe ne me kenaqesi do te risim numrin e femijeve ne qofte se do te kemi disponueshmerine per ta bere ate.

Ju lutem vini re pagesa juaj perfundimtare eshte e pakthyeshme, keshtu qe ju lutem sigurohuni qe te keni kontrolluar te gjitha detajet ne teresi.

 

 

Ne mund tju sistemojme duke patur femije poshte moshes 5 vjec dhe me pak se 110 cm ne ambjentet e zones se femijeve, ndersa cdokush mbi moshen 5 vjec dhe mbi 110 cm , mund te mare pjese ne ambjentet e zakonshme .

Te gjithe femijet do te mund te vijne se bashku mbas mbarimit te aktivitetit dhe do te hane se bashku ne dhomen e dedikuar per ta.

Sigurisht qe po.

Nje ftese elektronike do ti bashkangjitet konfirmimit te email tuaj, e personalizuar me daten dhe oren e ditelindje tuaj. Ju mund ta printoni ate ne shtepi ose ta dergoni ate me email te te ftuarit tuaj.

Ne gjithashtu ofrojme ftesat fizikisht te disponueshme ne qofte se deshironi te telefononi per te vendi i takimit dhe ti terhiqni ato.

Patjeter!

Kur ju rezervoni nje ditelindje Latitude , kjo perfshin marjen me qira te nje dhome private . Ne kete

dhome , jeni te mirepritur te shijoni torten e ditelindjes dhe tu ofroni te ftuarve disa dhurata te vogla per ti marre ne shtepi. Ne jemi tej mase te lumtur per te organizuar kete dhe per tju bere te ndiheni mire.

Ne mund ta ruajme ne nje dhome te fresket, frigorifer ose ngrires.

Ju lutem vini re : ushqimi nga jashte nuk lejohet ne kafene , ose ne te gjitha hapesirat publike te Latitude.


 

Po, ne kujdesemi per nje game te gjere dietash te kerkuara. Vetem na telefononi dhe ne do te gjejme nje zgjidhje per nevojat tuaja.

Asnje ushqim ose pije nga jashte nuk lejohet ne Latitude.

Ne qofte se ju keni rezervuar nje feste ditelindje ne Latitude, ku perfshihet dhe marja me qera e ambjentit festiv, ju jeni te mirpritur per te sjelle si torten e ditelindjes ashtu edhe cantat dhurate per te ftuarit tuaj . Torta e ditelindjes si the cantat me embelsira do te konsumohen vetem ne ambjentin e dhomes private, nuk mund ti merrni ato me vete ne kafene.

Uji i pijshem eshte i siguruar per te gjithe klientet pa pagese.

Dhomat festive jane te ndricuara dhe shume terheqese, por nuk eshte se kane ndonje dekor te vecante. Hapersira eshte e juaja per ta dekoruar ate sipas deshires, duke i siguruar nje ambjent special femijes i cili ka ditelindjen.

Ju lutem lajmeroni nje nga pjestaret fantastike te stafit  tone rreth planeve tuaja ne menyre qe tju ndihmojme brenda mundesive ne menyre  qe dita tju shkoje sa me mire dhe ju.

Po, ju lejohet qe te rregulloni ambjentin tuaj me tullumbace, dhe mbulesa tavoline sipas deshires. Mund te konsultoheni me rojet e sigurise gjate momentit te mberitjes keshtu qe ata do tju mund te informojne kur ambjenti festiv te jete gati.

Per ide te tjera dekorative shikoni se si mamaja e famshme Tara Legan transformoi ambjentin festiv ne Latitude si nje loje me surpriza!

Ne do te bejme te pamunduren per ti akomoduar ata , edhe pse nuk mund te garantojme hapsire dhe sherbim te disponueshem.

Neqoftese ndonje i ftuar nuk shfaqet ate dite , fatkeqsisht ne nuk mund tju kompesojme me kthim parash. Jeni mese te mirepritur  per ta perdorur kete vend per vellain/motren ose edhe ne qoftese ndonje i rritur kerkon te hidhet!