Mire se vini ne Latitude Tirana

Latitude eshte nje super park ajror i brendshem I kompletuar me trampolina, zonen e ngjitjes dhe lojra ajrore per ti shtuar sa me shume aventure dhe adrenaline aktiviteteve tuaja se kohes se lire.

Tek ne do te gjeni arena dodgeball (topadjegesi) basketball, trampoline per kercim te lire, ato profesioniste per te apasionuarit e hedhjeve, rrjetin e ninxhave per entuziastet e parkour, pistat e ngjitjes dhe lojrat ajrore qe do ju bejne te fluturoni.

Nje vemendje e vecante eshte kushtuar dhe per femijet e vegjel nen 5 vjec me zonen e tyre te dedikuar per te luajtur.

Keshilla per viziten tuaj:

- Seancat fillojne çdo 1 ore, keshtu qe duhet te mberrini heret per t'u siguruar qe jeni gati per te arritur aktivitetin ne kohe.

- Ju duhet te mbani atlete per te zhvilluar aktivitetet e njgitjes. Ju nuk mund te merrni pjese pa kepuce te sigurta.

(psh: sandale)

- Ne gjithmone ju rekomandojme te rezervoni on-line per te siguruar seancen tuaj. Nese rrethanat ndryshojne, mund te ndryshoni rezervimin online deri ne dy ore para fillimit te seancave. Pa pagese!

Ku mund te na gjeni

Mbikalimi i unazes re Tirana AL, Tirana 1019

T. +355 44 530 330

Orari

Monday : 10am - 9pm
Tuesday : 10am - 9pm
Wednesday : 10am - 9pm
Thursday : 10am - 9pm
Friday : 10am - 9pm
Saturday : 10am - 9pm
Sunday : 10am - 9pm

Informacione te rendesishme

Rezervo on-line para se te vish,

Aktiviteti i Pergjithshem eshte per 5+ vjec dhe mbi 110 cm.

Zona e Femijeve eshte per femijet nen 5 vjec dhe nen 110 cm.

Mberrini heret, aktiviteti fillon fiks ne orar.

Rekomandohet te vini para 30 minutash ne periudha te ngarkuara.

Corapet e Latitude jane te detyrueshme. Mund ti blini ato te recepsioni.

Sillni atlete per ngjitjet dhe per zonen e lojrave me pengesa. Ju nuk mund te ngjiteni pa ato!

Ushqimi nga jashte nuk lejohet. Vizitoni kafen tone per ushqim te shijshem , vakte dhe pije.

Te gjithe femijet nen 13 vjec duhet te jene te shoqeruar nga nje i rritur.

Informacione per Latitude

Parkimi: Latitude ka nje hapesire te bollshme per parkimin e makinave tuaja qe gjendet mbrapa godines.

Transporti Publik: Latitude eshte i arritshem dhe nepermjet transportit publik me linjen e Kombinatit 15 metra larg stacionit tek mbikalimi i Kombinatit

Akses per invalide:  Strukture pa shkalle, ashensor I brendshem si dhe WC per invalided ne ambientet e Latitude 

Ajri i Kondicionuar: Hapesirat tona jane plotesisht me ajer te kondicionuar

Lehtesirat: Ne ofrojme parkim per karrocat si dhe dhome ndrrimi per femijet

WiFI: Interneti eshte falas per te gjithe vizitoret te zona e Café/Restaurant.

Na kontaktoni

Restorant

Pushoni, rrimerni energjite ose kaloni kohe me shoqerine.Bari/Restoranti I Latitude eshte nje vend i mrekullueshem per te pushuar. Chef-i jone dhe skuadra e tij do ju pergatise nje varietet ushqimesh nga Hamburger te shijshem deri tek sallatat e fresketa. Per adhuruesit e embelsirave Latitude ka nje perzgjedhje te vecante te tyre vetem per kenaqesine tuaj, e te mos harrojme kafen e shkelqyer e bere nga baristat e kualifikuar.

Vafe.jpg
-->